Takeda, Itsuko
Друга ключова анімація, Головний режисер анімації, Асистент режисера анімації, Ключова анімація, Режисер анімації, Дизайн персонажів, Твіни, Чек анімації, Оригінальний дизайн персонажів
Фільмографія
Друга ключова анімація, Головний режисер анімації, Асистент режисера анімації, Ключова анімація, Режисер анімації, Дизайн персонажів
Режисер анімації
Про моє передождення в слиз 2 частина 2 2021, Екшен
8.29
Сейбер Маріонетка J до X 1998, Пригода
7.31
Гравітація 2000, Хлопʼяча любов
6.91
Прекрасна: Нова легенда про Білосніжку 2001, Драма
7.17
Счастливый домик дядюшки Окохо 2001, Комедія
7.13
Повний металевий панік! 2002, Комедія
7.59
Оча-кен: Чокотто Моноґатарі 2003, Комедія
6.27
Зоїди Фузори 2004, Пригода
6.39
Базиліск 2005, Екшен
7.54
Чорний кіт спеціальний Екшен
7.06
Обан Стар-Рейсерс 2006, Пригода
7.51
Королівство 2012, Екшен
7.87
Скажи "Я тебе люблю" 2012, Драма
7.38
Steins;Gate: Дежа Вю 2013, Драма
8.45
Сераф кінця: Правління вампірів 2015, Екшен
7.49
День мрій говорячого з примарами Комедія
6.15
Ключова анімація, Твіни, Чек анімації
Ключова анімація
Клуб магічних користувачів OVA Комедія
7.15
Блакитне насіння за межами Екшен
6.53
Сабер Маріонетка J Знову Комедія
7.25
Експерименти Лейн 1998, Авангард
8.10
Слейєри Преміум Екшен
7.16
Дванадцять королівств 2002, Екшен
8.02
Ґанкутсуо: Граф Монте-Крісто 2004, Нагородження
8.11
Момо, дівчина-богиня смерті 2006, Драма
6.92
Привид в обладунках: Комплекс автономії - Суспільство твердої сталі Нагородження
8.10
Меч незнайомця Екшен
8.24
Kiddy Grade: Світанок істини Наукова фантастика
7.20
Вампі́рський лицар 2008, Драма
6.84
Святий коваль 2009, Екшен
6.64
Kimi ni Todoke: Від мене до тебе Сезон 2 2011, Драма
7.98
Діти орбіти 2022, Наукова фантастика
6.83
Мейкен-Кі! 2011, Екшен
6.30
Maken-Ki! OVA Екшен
6.59
Режисер анімації, Дизайн персонажів
Режисер анімації, Асистент режисера анімації, Ключова анімація, Головний режисер анімації
Дизайн персонажів, Головний режисер анімації
Режисер анімації, Ключова анімація
Дизайн персонажів, Головний режисер анімації, Режисер анімації
Головний режисер анімації
Асистент режисера анімації
Дизайн персонажів, Режисер анімації
Оригінальний дизайн персонажів
Головний режисер анімації, Ключова анімація, Дизайн персонажів, Режисер анімації
Ключова анімація, Режисер анімації
Головний режисер анімації, Ключова анімація
Головний режисер анімації, Дизайн персонажів, Режисер анімації
Головний режисер анімації, Режисер анімації, Дизайн персонажів, Ключова анімація
Дизайн персонажів
Меню
Сповіщення
Сповіщень немає