Tanigawa, Masaki
Головний режисер анімації, Режисер анімації, Друга ключова анімація, Твіни, Чек анімації, Ключова анімація, Асистент режисера анімації
Фільмографія
Головний режисер анімації, Режисер анімації
Режисер анімації
Приховане підземелля, вхід до якого лише для мене 2021, Екшен
6.27
Арія бенедикції Наукова фантастика
8.02
Muv-Luv Альтернатива 2021, Драма
5.91
Оператори зорельота 2005, Драма
7.06
Найкраща учнівська рада 2005, Комедія
6.99
Бусо Ренкін 2006, Екшен
7.29
KimiKiss: Чиста Ружа 2007, Драма
7.27
"Розаріо + Вампір: Капу2" 2008, Комедія
6.88
Квасер Стигмат II 2011, Екшен
6.29
Іну Х Боку Секретна Служба 2012, Комедія
7.36
Маленькі борці! 2012, Комедія
7.49
Лицарі та магія 2017, Фентезі
7.07
Дівчина на сутінках 2018, Екшен
6.48
Атака на Титанів: Фінальний сезон Частина 2 2022, Екшен
8.77
Демонічна дівчина по сусідству 2 2022, Комедія
7.87
Manyu Скролл 2011, Екшен
6.20
Друга ключова анімація
Твіни, Чек анімації
Чек анімації
Твіни
Ключова анімація
Гокудо 1999, Пригода
7.52
Легенда про Чорне Небо 1999, Пригода
7.04
Омісі Махо Ґекідзьо: Ризикова★Безпека 1999, Комедія
6.83
Самурай: Полювання на меч Екшен
6.06
Наукова фантастика Гаррі 2000, Драма
6.27
ІнуЯша 2000, Екшен
7.88
Ди Джі Чара Оханамі Спеціал Комедія
6.90
ІнуЯша: Фільм - Почуття, що торкаються через час Екшен
7.57
Маленька снігова фея Цукор 2001, Комедія
7.17
Магічна☆Торговельна Аркада Абенобасі 2002, Нагородження
7.24
Вона, Остаточна Зброя 2002, Драма
7.14
G-On Райдери 2002, Екшен
6.07
Супер важкий Бог Гравіон 2002, Комедія
6.48
Пієоко ні Омакасе пйо! Комедія
6.81
Останній вигнання 2003, Екшен
7.79
Будь ласка, близнюки! 2003, Комедія
6.81
Гуркіт сердець 2003, Драма
7.17
Пробуджений ангел 2004, Пригода
6.79
Ханаукйо Команда Служниць: Правда 2004, Комедія
6.79
Самурай 7 2004, Наукова фантастика
7.44
Отогі Джууші Аказуким OVA Пригода
6.33
Мед і конюшина 2005, Комедія
7.98
Кірамекі☆Проект Комедія
6.16
Полуничний маршмеллоу 2005, Зріз життя
7.64
Чорна лагуна 2006, Екшен
8.04
Rozen Maiden: Увертюра Екшен
7.72
Жити для післязавтра 2006, Драма
7.07
Кідді Грейд: Водоворот Наукова фантастика
7.17
Сола 2007, Драма
7.18
Kiddy Grade: Світанок істини Наукова фантастика
7.20
Пожирач душ 2008, Екшен
7.86
Знайомий з Нуля: Рондо Принцес 2008, Екшен
7.31
ТораДора! 2008, Драма
8.04
Полуничні маршмеллоу енкор Зріз життя
7.67
Хаяте – Бойовий Слуга!! 2009, Екшен
7.66
Сакі 2009, Зріз життя
7.47
Хатсукьой Лімітед 2009, Комедія
7.27
Темніший за чорне: Близнюки метеора 2009, Екшен
7.42
Ба́ка та Тест - Покликай звірів 2010, Комедія
7.50
Міцудомое 2010, Комедія
7.51
Опрацювання магічного індексу II 2010, Екшен
7.51
Зоряний водій 2010, Романтика
7.19
Госік 2011, Драма
8.04
Безкінечні Стратоси 2011, Екшен
6.60
Pretty Rhythm: Аурора Мрії 2011, Спорт
7.52
Тованокуон: Повернення Непереможного Екшен
7.47
Нульове втеча: VLR пролог Таємниця
6.03
Останній вигнання: Фам, Срібне Крило 2011, Екшен
7.10
A-Channel+усмішка Комедія
7.08
Симфонігер 2012, Екшен
7.06
Мysterious Girlfriend X 2012, Романтика
7.23
Кокоро Конект 2012, Драма
7.72
Удачі, дівчино! 2012, Комедія
7.66
Aikatsu! 2012, Зріз життя
7.56
селектор заражений WIXOSS 2014, Саспенс
7.22
Капітан Земля 2014, Романтика
6.42
Детективний Кагекі Мілкі Холмс TD 2015, Комедія
6.56
Кочуючі дівчата 2015, Екшен
6.61
Бетонна Революція 2015, Екшен
6.65
Аліса та Зороку 2017, Пригода
7.11
Персона 5: Анімація 2018, Екшен
6.45
Покемони: Фільм. Сила нас 2018, Екшен
7.23
Заохочення до підйому, сезон 3 2018, Пригода
7.64
Ранма ½ 2024, Екшен
7.98
Зелені Зелені Тринадцять: Еролюції Комедія
6.07
ДорогіS 2004, Комедія
6.55
Квасер стигматів 2010, Екшен
6.31
Ключова анімація, Режисер анімації
Режисер анімації, Ключова анімація
Асистент режисера анімації, Режисер анімації
Ключова анімація, Асистент режисера анімації
Головний режисер анімації
Чек анімації, Твіни
Режисер анімації, Ключова анімація, Асистент режисера анімації
Меню
Сповіщення
Сповіщень немає