Arai, Jun
Ключова анімація, Твіни, Чек анімації, Асистент режисера анімації, Режисер анімації, Механічний дизайн, Сторіборд
Фільмографія
Ключова анімація
Конпекі но Кантаї Екшен
6.93
Парові детективи 1998, Таємниця
6.85
Бакукію Ренпадсу!! Супер Бі-Дамон 1999, Пригода
6.79
Зоіди 1999, Пригода
7.41
Кохання Хіна 2000, Комедія
7.09
Ага! Моя богиня: Фільм Комедія
7.56
Проект ARMS 2001, Екшен
6.99
Хаджа Кьосей Г Дангайоу 2001, Наукова фантастика
5.84
Проект ARMS: Другий розділ 2001, Екшен
7.09
Дванадцять королівств 2002, Екшен
8.02
Азуманґа Даіох: Аніме 2002, Комедія
8.08
Гунпарад Марш: Нова пісня для маршу 2003, Драма
6.79
Бойові Бі-Даман 2004, Пригода
6.38
Зоїди Фузори 2004, Пригода
6.39
Оператори зорельота 2005, Драма
7.06
Онеґаї Мі Мелоді: Курукуру Шаффл! 2006, Комедія
7.41
Коли плачуть цикади 2006, Жах
7.87
Лупін III: Сім днів рhapsody Екшен
7.03
Гуррен Лаганн 2007, Пригода
8.64
Однаgай Мій Мелодій Сукірі♪ 2007, Комедія
6.97
Кюрран Казоку Нікі 2008, Комедія
7.27
Сталевий алхімік: Братство 2009, Екшен
9.11
Доречі 2009, Екшен
7.22
Трусяшка та Панчошка разом з Паском 2010, Екшен
7.74
Зоряний водій 2010, Романтика
7.19
[C] КОНТРОЛЬ - Гроші та душа можливостей 2011, Екшен
7.14
Містичні архіви Данталіана 2011, Екшен
7.22
Махо Сенсей Негіма! Фільм: Аніме Фінал Пригода
6.78
Шакуган но Шана: Сезон III 2011, Екшен
7.50
Персона 4: Аніме 2011, Екшен
7.53
Зоряні Блискавки: Космічний Корабель Ямато 2199 Екшен
8.32
Зетмен 2012, Екшен
6.83
Персона 4: Анімація - Фактор надії Екшен
7.26
Мистецтво Меча Онлайн 2012, Екшен
7.22
Бійцівські Духи: Мечі Ока 2012, Пригода
6.71
Сасамі-сан@Не зможе впоратися 2013, Комедія
6.69
Бакудзю Гассін Зігуро Хазеру 2013
5.53
Лупін III проти детектива Конана: фільм 2013, Екшен
7.86
Маги: Королівство магії 2013, Екшен
8.20
Нісекої: Хибне кохання 2014, Комедія
7.55
Чайка - Принцеса домовини - 2014, Екшен
7.21
Лезо і Душа 2014, Екшен
6.03
Квасер стигматів 2010, Екшен
6.31
Темний Кролик має сім життів 2011, Екшен
6.50
Іккі Тосен: Битвяні красуні 2003, Екшен
6.38
Чек анімації, Ключова анімація
Ключова анімація, Асистент режисера анімації
Ключова анімація, Режисер анімації
Механічний дизайн, Ключова анімація
Режисер анімації, Ключова анімація
Коли плачуть цикади 2 2007, Жах
8.16
Каібутсу Оуджо (OVA) Екшен
7.00
SKET Dance - це японська манга та аніме-серіал, що розповідає про пригоди групи студентів, які вирішують допомагати іншим у своєму навчальному закладі, створивши клуб на підтримку учнів, відомий як SKET (Support, Kindness, Encouragement, Teamwork) 2011, Комедія
8.21
Королівство: Сезон 4 2022, Екшен
8.73
Моя сестра з одним убивчим ударом 2023, Комедія
6.31
Сторіборд, Ключова анімація, Режисер анімації
Сторіборд, Ключова анімація
Меню
Сповіщення
Сповіщень немає