Ishikawa, Tomomi
Режисер анімації, Дизайн персонажів, Твіни, Ключова анімація, Друга ключова анімація, Асистент режисера анімації, Головний режисер анімації
Фільмографія
Режисер анімації
Хорімія 2021, Романтика
8.18
Кьо зara Мао! 2004, Пригода
7.62
Ґінью Мокушіроку: Моя любов знову 2006, Драма
6.76
Хііро но Какера: Сага про принцесу Тамайорі 2012, Романтика
6.71
Хаяте: Бойовий лакей: Не можу відвести від тебе погляд 2012, Комедія
7.04
Aikatsu! 2012, Зріз життя
7.56
Hiiro no Kakera: Сага принцеси Тамайорі Сезон 2 2012, Романтика
7.16
Haganai: У мене не багато друзів. Наступний 2013, Комедія
7.26
Ута но Принц Сама 2 2013, Комедія
7.17
Персона 3: Фільм: #1 Весна народження 2013, Екшен
7.53
Love Live! Sunshine!! 2016, Зріз життя
7.40
Темний дворецький: Книга Атлантики 2017, Екшен
8.25
Makeine: Занадто багато програшних героїнь! 2024, Комедія
8.08
Дизайн персонажів, Режисер анімації
Твіни
Візія Ескафловне 1996, Пригода
7.67
X - Фільм Екшен
6.58
Гермес: Вітри кохання Драма
5.10
Євангеліон: Кінець Євангеліона Авангард
8.57
Пригоди Слаїма: Вовк йде за цим! Екшен
Кіберкоманда в Акіхабарі: Літні канікули 2011 року Пригода
6.91
Джин-Рох: Бригада Вовків Екшен
7.78
Кров: Остання вампірша Нагородження
6.87
Бронза: Zetsuai з 1989 року Хлопʼяча любов
6.35
Агент AIKa Екшен
5.97
Ключова анімація
Хантер х Хантер 1999, Екшен
8.44
Кохання Хіна 2000, Комедія
7.09
ІнуЯша 2000, Екшен
7.88
Парапа рапера 2001, Комедія
6.60
Нуар 2001, Екшен
7.30
Самурай Ікс: Відображення Драма
7.97
Наруто 2002, Екшен
8.02
Бойовий дух: Дорога чемпіона Спорт
8.26
Техноліз 2003, Авангард
7.77
Дівчата-снайпери 2003, Екшен
7.39
Параноїдальний агент 2004, Авангард
7.66
Гокуцен 2004, Екшен
7.45
Дзин: Король розбійників - Сьоме небо Пригода
7.24
Самурай Чамплу 2004, Екшен
8.52
Якатате!! Японія 2004, Комедія
7.91
Ерго Проксі 2006, Таємниця
7.90
Марія стежить за нами 3-тя Драма
7.84
Темніший ніж чорний 2007, Екшен
8.04
Гінтама: Фільм Екшен
8.52
Блукаючий син 2011, Драма
7.69
Гінтама Сезон 2 2011, Екшен
9.02
Бадді Комплекс 2014, Наукова фантастика
7.13
Buddy Complex: Kanketsu-hen - У майбутньому, що повертається до того неба 2014, Наукова фантастика
7.30
Aikatsu! Музичні нагороди: Мінна де Шо у МорачаїмаШоу! 2015
7.01
Війна зі Зірочками, Сезон 2 2016, Екшен
6.98
Ключова анімація, Друга ключова анімація, Режисер анімації
Асистент режисера анімації
Друга ключова анімація
Ключова анімація, Режисер анімації
Режисер анімації, Асистент режисера анімації
Режисер анімації, Ключова анімація
Режисер анімації, Головний режисер анімації
Головний режисер анімації, Ключова анімація
Головний режисер анімації
Ключова анімація, Головний режисер анімації
Дизайн персонажів, Головний режисер анімації
Режисер анімації, Дизайн персонажів, Головний режисер анімації
Дизайн персонажів
Ключова анімація, Головний режисер анімації, Режисер анімації
Меню
Сповіщення
Сповіщень немає